Nejste si jisti, jestli vaše firma spadá pod NIS2, nebo, jak se k nové směrnici postavit, a jak tyto regulace ovlivní vaši organizaci? Nemějte obavy – jsme tady a na vaše otázky jsme připraveni odpovědět.

ZDARMA a bez závazků

Nabízíme vám 30minutovou konzultaci zdarma, kde se můžete zeptat se na cokoliv. Naše konzultace jsou naprosto bez závazků. Chceme, abyste se cítili pohodlně a měli možnost sdílet veškeré své obavy a otázky týkající se kybernetické bezpečnosti.

Důvěrné a profesionální prostředí

Vaše bezpečnost a diskrétnost jsou pro nás na prvním místě. Naši odborníci jsou profesionálové s komplexními znalostmi kyberbezpečnosti a jsou připraveni vám poskytnout nestranné a odborné rady. Jsme vlastníkem ISO 27001 a držitelem osvědčení NBÚ č. 001683 Důvěrné.

Připraveni na vaše otázky

NIS2 může být matoucí a složité téma, ale nemusíte se obávat, že budete ztraceni v detailních technických termínech. Jsme zde, abychom vám vše vysvětlili jednoduchým a srozumitelným způsobem. Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, od základních principů po konkrétní kroky k dosažení souladu s NIS2.

Nečekejte, až budete mít víc otázek než odpovědí. Využijte naší konzultace zdarma a seznamte se s klíčovými aspekty NIS2 a začněte budovat pevný základ pro bezpečnost vaší organizace. Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře.

Jaké jsou nejčastější dotazy?

  • Bude se na naši společnost vztahovat NIS2?
  • Jaká opatření musíme zavést?
  • Kolik budou tato opatření stát a jak dlouho to bude trvat?
  • Jsme schopni si to udělat sami?