O které z následujících služeb máte zájem?

Co se pod kterou službou skrývá?

Posouzení vašeho IT

Posoudíme stav vašeho IT a zhodnotíme jeho efektivitu a bezpečnost. Zjistíme, jak zvýšit přínos byznysu. Analýza firemního IT je prvním krokem k proměně strašáka a žrouta peněz ve spolehlivou, měřitelnou službu.

Chcete posoudit vaše IT nezávisle? (více o službě)

Formální IT audit

Ověřte, zda jsou IT procesy ve vaší organizaci řízeny podle předepsaných standardů a metod best practices. Slouží k prověření IT a také jako podklad pro případnou certifikaci, především u větších společností a organizací veřejné správy.
Chcete provést formální IT audit? (více o službě)

GDPR

Ochrana osobních údajů je legislativní nařízení a každá společnost ho musí naplňovat. Je důležité vědět, s jakými osobními údaji nakládáte a proč, kde a jak je uchováváte a kdo je zodpovědný za jejich ochranu. Je důležité automatizovat procesy anonymizace a rychlým způsobem dokázat zjistit jaké údaje o daném subjektu evidujete a proč.

Chcete zjistit, zdali naplňujete GDPR nařízení nebo chcete provézt kroky k jeho naplnění? (více o službě)

Test zranitelnosti aplikací

Potřebujete se ujistit, že je vaše důležitá aplikace opravdu zabezpečená, splňuje základní kritéria a vypořádá se s neznámými zranitelnostmi? Výsledky testu zranitelnosti budete mít za několik dnů a budete vědět na čem jste.

Chcete zjistit, jak zabezpečená je vaše aplikace? (více o službě)

Phishingové testování zaměstnanců

Prověříme vaše zaměstnance formou „reálného“ hackerského útoku. Vaši zaměstnanci poznají na vlastní kůži, jak může vypadat phishingový útok. Získáte detailní statistiky a zároveň poučíme vaše zaměstnance. Získáte větší jistotu, že vaše firma odolá hackerskému útoku a data vám nebudou zcizena.

Chcete zjistit, jak by si vedli vaši zaměstnanci? (více o službě)