O které z následujících služeb máte zájem?

Co se pod kterou službou skrývá?

IT směrnice

IT směrnice obsahují závazné instrukce pro bezpečné používání výpočetní techniky (počítačů, notebooků, tabletů, mobilních telefonů) ve vnitrofiremní síti i mimo ni. Definuje pravidla pro ukládání a přenos dat a další pokyny k zajištění ochrany důvěrných firemních údajů. Jasně specifikuje hranici, co je povoleno a co zakázáno. Směrnice musí být jednoduchá a ideálně doplněna přílohami s příklady.

Chcete si nechat vytvořit IT směrnici pro vaši společnost? (více o službě)

Naplnění GDPR

Ochrana osobních údajů je legislativní nařízení a každá společnost ho musí naplňovat. Je důležité vědět, s jakými osobními údaji nakládáte a proč, kde a jak je uchováváte a kdo je zodpovědný za jejich ochranu. Je důležité automatizovat procesy anonymizace a rychlým způsobem dokázat zjistit, jaké údaje o daném subjektu evidujete a proč.

Chcete zjistit, zda naplňujete GDPR nařízení nebo chcete provést kroky k jeho naplnění? (více o službě)

IT dokumentace

Chybějící nebo nedostatečná dokumentace IT systémů je riskantní závislost organizace na konkrétních pracovnících nebo externích subjektech. Není zcela jednoduché nastavit pro danou společnost správnou úroveň IT dokumentace. Je ale důležité mít detailní přehled jak o závislostech a bezpečnostních úskalích aplikací, tak i o provázání na hlavní firemní procesy.

Chcete nastavit a zpracovat základní dokumentaci pro vaše IT systémy nebo služby? (více o službě)

Dokumentace procesů podpořených v IT

Neznalost procesů (a jejich provázanosti), které se odehrávají ve vašich aplikacích, je důležitým aspektem, který dnes rozhoduje o funkčnosti, vhodnosti, rychlosti aplikace změn, které z byznysu padají na procesy a na IT.

Chcete zdokumentovat procesy, které jsou podpořeny ve vašich aplikacích a ukázat, jak se dají udržovat? (více o službě)

Nenašli jste zde službu, kterou hledáte nebo očekáváte? Zeptejte se nás.